„Rozwój osoby wspierającej rozwój” to inspiratorium, które zorganizowaliśmy w dn. 13.06.2017r. w Centrum Współpracy Empatia. Poprowadził je Jacek Jakubowski.
Na sali spotkały się osoby, które w różnych obszarach i miejscach wspierają innych w rozwoju. Trenerzy, coachowie, szefowie działów HR, konsultanci, managerowie, nauczyciele – połączyła ich wspólna pasja do rozwoju i potrzeba działania „samodzielnie, ale nie samotnie”. Uczestnicy spotkania chętnie dzielili się swoimi zawodowymi historiami inspirując się nawzajem. Jac wygłosił mini wykład, przedstawiając propozycję rozwoju opartą na modelu MUD (myśli-uczucia-działania). Był też czas na sieciowanie, wymianę kontaktów i luźne rozmowy przy kawie w empatycznym kontakcie. Uczestnicy spontanicznie tworzyli pomysły, jak spędzić lato z TROP-em, np.: wspólny piknik dostał nazwę „TROPnik”, grupy zabawowe dla rodziców z dziećmi, stworzenie własnych gier rozwojowych, polecano sobie inspirujące książki, a część osób podzieliło się swoimi marzeniami dotyczącymi rozwoju. A że marzenia są paliwem dla motywacji i wszystko zaczyna się od marzeń – to liczymy, że staną się one dużą inspiracją do konkretnego działania!
„Rozwój to jedyna odpowiedź na zmianę w świecie” – słowa Jaca Jakubowskiego były dodatkową motywacją do nieustającego doskonalenie siebie i wspierania w tym procesie swoich Klientów.
A jakby tego było mało – to przedstawiliśmy konkretną propozycję nowego programu rozwojowego dla profesjonalistów – GPS „Profesjonalista samodzielny, ale nie samotny”.
A kolejne inspiratorium już wkrótce!

Close
Go top